به نام خدا
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.سایت دانلود بوک به نشانی http://www.download-book.ir بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی ، به مدد افزایش ترافیک  روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد. این  سایت با روزانه ۵ هزار نفر بازدید با بخشهای متنوع  ، نیاز کاربران ایرانی را در داخل و خارج از کشور به خدمات متنوع برطرف ساخته است .

رتبه الکسا: حدود ۶۰۰۰ ایران

توجه داشته باشید که سایر سایت ها با نمایش تبلیغات پاپ آپ بسیار کلیک پایین دارند ولی سایت دانلود بوک از هیچ گونه تبلیغات پاپ آپ و مزاحم برای بازدید کنندگان استفاده نمی کند.

نوع پلان ابعاد قیمت ماهانه قیمت سالانه
بنر ۹۰*۷۲۰ ۵۰/۰۰۰ ۵۰۰/۰۰۰
بنر ۲۴۰*۱۲۰ ۳۰/۰۰۰ ۳۰۰/۰۰۰
بنر ۶۰*۴۶۸ ۳۵/۰۰۰ ۳۵۰/۰۰۰
 بک لینک ۲۵/۰۰۰  ۲۵۰/۰۰۰
تبلیغ متنی ۸/۰۰۰  ۸۰/۰۰۰
سایر تماس بگیرید تماس بگیرید

*قیمت ها به تومان می باشد.

شماره تماس های شرکت برای مشاوره و پشتیبانی:

۰۹۳۶۳۲۱۱۳۶۸

۰۹۱۰۵۶۲۲۶۶۴

 

در صورت نبودن مکان برای قرار دادن تبلیغ شما، در صف انتظار قرار میگیرد.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

نوع تبلیغ
بنرتبلیغ متنیبک لینک

شماره تماس

توضیحات