دانلود آخرین نسخه دانلود منیجر Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final
دانلود آخرین نسخه نرم افزار دانلود منیجر Internet Download Manager 6.21

Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final  یکی از سریعترین دانلود منیجرها یا نرم افزار مدیریت دانلود می باشد . نرم افزار Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final به این خاطر که تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش دهد. قابلیت دیگر این نرم افزار که برای نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار مهم است ، امکان resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است که چنین امکانی را دارد ، مثلا اگر فایلی را از توس دانلود دانلود کردید و در حین دانلود به دلایلی ارتباط دانلود قطع شد ، میتوانید ادامه آن را در زمانی دیگری انجام دهید. دیگر قابلیت های مهم نرم افزار Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final نظیر زمان بندی برای شروع و پایان دانلود و همچنین دانلود به ترتیب لینک های دانلود از امکانات نرم افزار شمرده می شود.

آموزش فعال سازی نرم افزار Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final:

۱) ابتدا حتما آنتی ویروس را غیرفعال کنید تا از پاک شدن فایل فعال سازی نرم افزار جلوگیری شود.

۲) حال فایل دانلود شده خود را از حالت فشرده خارج کنید.

۳) حال فایل اکسترکت شده در مرحله ۲ را باز کرده و فایل اجرایی موجود را نصب نمایید.

۴) پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

توجه: در صورت دریافت اررور Could not found، محل نصب نرم افزار را به صورت دستی وارد نمایید. هنگامی که از شما درخواست جستجو برای فایل اجرایی نرم افزار شد، آن را تایید کنید و فایل اجرایی نرم افزار را که واقع در یکی از دو فولدر Program Files\Internet Download Manager یا Program Files(x86)\Internet Download Manager می باشد انتخاب نمایید و اجازه دهید نرم افزار پچ شود.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار دانلود منیجر Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final

دانلود آخرین نسخه نرم افزار دانلود منیجر Internet Download Manager 6.21 Build 15 Final

شاید بپسندید:  دانلود نرم افزار دانلود از شبکه اجتماعی تورنت BitTorrent 7.9.2 Build 33028 Stable