دانلود نرم افزار نوشتن متن روی فیلم  uRex Videomark Platinum v3.0 واترمارک بر روی فیلم
دانلود نرم افزار نوشتن متن روی فیلم uRex Videomark Platinum v3.0
قرار دادن نوشته یا به اصطلاح واتر مارک بر روی ویدئو ها و فیلم ها از جمله کارهایی است که شرکت ها برای حفظ حقوق خود در هنگام ارائه فایل های تصویری انجام می دهند.

به این طریق از تکثیر غیر مجاز آن فایل ها توسط شرکت های دیگر هم جلوگیری می شود.

uRex Videomark Platinum نرم افزاری کاربردی برای قرار دادن نوشته بر روی فیلم و ویدئو می باشد که با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند متن، تصویر و اشکال واترمارک مورد نظر خود را به آسانی بر روی فیلم های خود قرار دهند.

این نرم افزار کاربردی که بسیار ساده و کاربرپسندی است با سرعت بسیار مناسب به راحتی طرح و نوشته ای که شما انتخاب می کنید را در قسمت های مختلف فیلم هک کرده و پس از ثبت , خروجی را با کیفیت بسیار مناسب ذخیره می نماید.از کارایی های نرم افزار uRex Videomark Platinum عملیات ساده، رابط کاربری آسان دوستانه، پردازش با سرعت خیلی بالا و انجام عملیات به صورت دسته ای و یکجا، ویرایش و تبدیل فرمت ویدئو و فیلم ، قرار دادن افکت روی ویدئو و … این محصول را میتوان جزو بهترین نرم افزار ها در این زمینه به حساب آورد.

دانلود نرم افزار نوشتن متن روی فیلم uRex Videomark Platinum v3.0

فیلم آموزش کرک کردن نرم افزار: (در کادر زیر فیلم آموزش کرک این نرم افزار تهیه شده است. در صورتی که در مشاهده فیلم زیر مشکل دارید از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید.)

شاید بپسندید:  دانلود نرم افزار خاموش کردن مانیتور کامپیوتر turn off monitor v4.2