دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی csi etabs 2013 13.1.5
دانلود نرم افزار تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی csi etabs 2013 13.1.5

نرم افزار csi etabs 2013 13.1.5 نرم افزاری برای تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید سازه ها را تحلیل و طراحی نمایید. این برنامه تمام المان های یک ساختمان را می شناسد و دارای پردازنده طراحی برنامه بسیار کاملی می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. این نرم افزار برای سیستم های ساختمانی طراحی شده و ایده آن ۳۵ سال پیش مطرح شده است.

کاربرد این نرم افزار زمانی معلوم شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوتر های امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوتر ها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر بوسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.

این نرم افزار قابلیت های مختلفی از جمله شناخت المان های ساختمان و طبقات ، محاسبه خودکار جرم و مرکز جرم ، انتقال بار های ثقلی از کف ها به تیر ها ، تولید و توزیع بار های جانبی بین تراز طبقات و مدل سازی المان های پوسته ای و رامپ ها را دارا می باشد.

با این نرم افزار می توانید قاب های فولادی ، قاب های بتنی ، دیوار های برشی و تیر های مرکب را طراحی کنید.

دانلود نرم افزار طراحی ساختمانی و مدل سازی المان و محاسبه جرم و تولید بار جانبی csi etabs 2013 13.1.5

دانلود نرم افزار طراحی ساختمانی و مدل سازی المان و محاسبه جرم و تولید بار جانبی csi etabs 2013 13.1.5

لینک دانلود این نرم افزار به دلیل حجم بالا و وجود نرم افزار های مشابه حذف شده است.لطفا از قسمت جست و جو از نرم افزار های مشابه استفاده نمایید.

راهنمای فعال سازی csi etabs 2013 13.1.5:

ابتدا فایل تولید لایسنس را بارگیری نمایید. این فایل برای تولید فایل لایسنس برای ETABS 13.1.2، SAP2000 16.0.2 و CSIBridge 16.0.2 می باشد.

شاید بپسندید:  دانلود نرم افزار مدیریت و ویرایش منوی بوت سیستم و رفع مشکل اجرای دو ویندوز همزمان و ریکاوری بوت DualBootPRO 1.1 Retail

سپس به پوشه نصب نرم افزار بروید و پوشه CSiLicensing را باز کنید. در این پوشه بر روی فایل LicenseRequest کلیک کنید. پنجره ی License Request نمایان می شود. کد موجود در قسمت Machine Looking Code را یادداشت کنید. توجه نمایید که تنها کد بعد از خط تیره را بردارید. (به عنوان مثال ۱FP4UUDD9WXTHAU*)سپس برنامه CSI License Generator را اجرا کنید و کد فوق را وارد کردن و کلید Enter را بزنید.فایل لایسنس در پوشه برنامه CSI License Generator با نام lservrc تولید می شود.این فایل را در پوشه نصب نرم افزار کپی کنید.

منبع: ایران سازه