دانلود قالب اماده پاور پوینت برای سخنرانی -۱۲۸


در این مطلب  قالب اماده پاور پوینت برای سخنرانی جهت دانلود تهیه شده است و برای کاربردهای زیادی از جمله پاورپوینت در زمینه سخنرانی در جلسات مختلف قابل استفاده می باشد

همچنین از این قالب پاورپوینت می تواند برای ارائه دروس مختلف در برای دانشجویان می باشد از جمله برای ارائه دروس علوم انسانی، علوم پایه، عمومی، فنی و مهندسی، هنر و معماری،  آموزش، ادبیات و زبان‌شناسی، اقتصاد، کسب و کار و مدیریت، پزشکی و پیراپزشکی،سرگرمی، سیاسی – نظامی، ورزش و تربیت بدنی، کشاورزی، دامپروری و محیط زیست، کودک و نوجوان  تاریخ و فلسفه، جامعه و مطالعات اجتماعی، حقوق و قانون، دین و الهیات، زیست شناسی و علوم زیستی، قابل استفاده می باشد .

نرم افزار پاورپوینت یکی از مجموعه نرم افزاری افیس و محصول شرکت مایکروسافت است. شما می توانید با پاورپوینت سمینارها و سخنرانی های خود را نیز ارائه نمایید. این نرم افزار به شما این توانایی را می دهد تا بتوانید محتوای مورد نظرتان را با نرم افزار پاورپوینت, به صورت بهتر و زیباتری ارائه کنید و اسلاید های خود را طراحی نمایید و آن را با استفاده از پروژکتور نمایش دهید.
در هر اسلاید می توانید از نمودار, جدول, متن, تصاویر و … قرار داده و متن ها و نوشته هایی را که در هر اسلاید قرار می دهید را ویرایش نمایید.به عنوان مثال فونت و اندازه ی کلمات و یا رنگ آن ها تغییر دهید.

ویژگیهای این قالب پاورپوینت:

  • دارای پنج اسلاید متفاوت
  • رنگ طلایی
  • دارای صفحه عنوان و صفحه متن اصلی متفاوت
  • حجم متناسب
  • اسلاید بندی شده

پاورپوینت کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. با استفاده از آن می توانید برای متن یا تصاویری که در اسلایدها وجود دارند انیمیشن های مختلفی قرار دهید و یا صداگذاری کنید.
همچنین جدول و نمودارها نیز می توانند در شکل های مختلفی در اسلایدها مورد استفاده قرار گیرند و کار شما را کامل تر نمایند.

شاید بپسندید:  نظر معتزله در مورد وحدت ذات و صفات در واجب‏ الوجود

علاوه بر این می توان برای نمایش هر اسلاید زمان مشخصی تعیین کنید. به عنوان نمونه متناسب با محتوا و یا متن و نمودار جدولی که در اسلایدها وجود دارد برای هر کدام مدت زمان مشخصی را در نظر گرفت تا هر اسلاید متناسب با میزان محتوای خود و در مدت زمان مشخصی نشان داده شود.

در پاور پورینت اسلایدها می توانند به ترتیب نمایش داده شوند. در پاورپوینت هرکدام از اسلایدها می توانند تصویر زمینه هم داشته باشند که در این قالب ما تصویر زمینه های زیبا و طرح های زیبایی بکار برده ایم.

این قالب می تواند به شما در ارائه انواع سمینارها  و جلسات و سخنرانی ها و ارائه دروس در دانشگاه بر روی پروژشکن کمک کند.

 

استفاده پاورپوینت برای کارهای مختلفی از جمله استفاده از آن در کلاس های درس برای آموزش دروس بسیار کاربردی و مفید و موثر می باشد. با پاورپوینت و پروژکشن میتوان سخنرانی های بسیار مفید و مؤثری را ارائه کرد. همچنین پاورپوینت در تفهیم دروس مفید و مؤثر بوده و میزان فهم دانش آموزان را افزایش می دهد.

قالبی که در این مطلب تهیه شده است با حجم بسیار پایین با استفاده از این لینک قاب دانلود می باشد
دانلود قالب پاورپوینت