دانلود قالب اماده پاور پوینت برای سمینار -۱۲۶
دانلود قالب اماده پاور پوینت برای سمینار
در این مطلب دانلود قالب اماده پاور پوینت برای سمینار برای دانلود آماده شده است و برای کاربردهای زیادی از جمله پاورپوینت در زمینه آموزش، ادبیات و زبان‌شناسی، حقوق و قانون، دین و الهیات، زیست شناسی و علوم زیستی، سرگرمی، سیاسی – نظامی، علوم انسانی، علوم پایه، عمومی، فنی و مهندسی، هنر و معماری، ورزش و تربیت بدنی، اقتصاد، کسب و کار و مدیریت، پزشکی و پیراپزشکی، تاریخ و فلسفه، جامعه و مطالعات اجتماعی، کشاورزی، دامپروری و محیط زیست، کودک و نوجوان  قابل استفاده می باشد.

استفاده پاورپوینت برای کارهای مختلفی مانند استفاده از آن در کلاس های درسی برای آموزش دروس مختلف, بسیار مفید و کاربردی می باشد. با استفاده از پاورپوینت و پروژکشن میتوان جلسات آموزشی بسیار مفید و مؤثری را ارائه کرد. همچنین پاورپوینت در تفهیم مطالب و دروس مفید و مؤثر بوده و میزان فهم دانشجو را افزایش می دهد.

نرم افزار پاورپوینت یکی از مجموعه نرم افزاری افیس و محصول شرکت مایکروسافت است. شما می توانید با پاورپوینت سمینارها و سخنرانی های خود را نیز ارائه نمایید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد محتوای مورد نظرتان را با نرم افزار پاورپوینت, به صور بهتر و زیباتری ارائه کنید و اسلاید های خود را طراحی نمایید و آن را با استفاده از پروژکتور نمایش دهید.
در هر اسلاید می توانید از نمودار, جدول, متن, تصاویر و … قرار داده و متن ها و نوشته هایی را که در هر اسلاید قرار می دهید را ویرایش نمایید.به عنوان مثال فونت و اندازه ی کلمات و یا رنگ آن ها تغییر دهید.

ویژگیهای این قالب پاورپوینت:

  • دارای پنج اسلاید متفاوت
  • رنگ مشکی
  • دارای صفحه عنوان و صفحه متن اصلی متفاوت
  • حجم متناسب
  • اسلاید بندی شده
    پاورپوینت کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. با استفاده از آن می توانید برای متن یا تصاویری که در اسلایدها وجود دارند انیمیشن های مختلفی قرار دهید و یا صداگذاری کنید.
شاید بپسندید:  دانلود قالب اماده پاور پوینت ساده

همچنین جدول و نمودارها نیز می توانند در شکل های مختلفی در اسلایدها مورد استفاده قرار گیرند و کار شما را کامل تر نمایند.

علاوه بر این می توان برای نمایش هر اسلاید زمان مشخصی تعیین کنید. به عنوان نمونه متناسب با محتوا و یا متن و نمودار جدولی که در اسلایدها وجود دارد برای هر کدام مدت زمان مشخصی را در نظر گرفت تا هر اسلاید متناسب با میزان محتوای خود و در مدت زمان مشخصی نشان داده شود.

در پاور پورینت اسلایدها می توانند به ترتیب نمایش داده شوند. در پاورپوینت هرکدام از اسلایدها می توانند تصویر زمینه هم داشته باشند که در این قالب ما تصویر زمینه های زیبا و طرح های زیبایی بکار برده ایم.

این قالب می تواند به شما در ارائه انواع جلسات و سمینارها و سخنرانی ها و ارائه دروس در دانشگاه بر روی پروژشکن کمک کند.

همچنین طرح های دیگری از پاورپوینت در این سایت موجود بوده و شما میی تواند طرح های دیگر را مشاهده کرده و در طرح مناسب خود را انتخاب نمایید.

حجم این فایل کمتر یک مگابایت بوده و با استفاده از لینک زیر قابل دانلود می باشد.
دانلود قالب پاورپوینت