دانلود قالب اماده پاور پوینت آموزشی -۱۲۴
دانلود قالب پاورپوینت آموزشی
در این نوشته قالب پاورپوینت آموزشی جهت دانلود تهیه شده است و برای کاربردهای زیادی از جمله پاورپوینت در زمینه زیست شناسی و علوم زیستی، سرگرمی، سیاسی – نظامی، علوم انسانی، علوم پایه، عمومی، فنی و مهندسی، هنر و معماری، ورزش و تربیت بدنی، آموزش، ادبیات و زبان‌شناسی، اقتصاد، کسب و کار و مدیریت، پزشکی و پیراپزشکی، تاریخ و فلسفه، جامعه و مطالعات اجتماعی، حقوق و قانون، دین و الهیات، کشاورزی، دامپروری و محیط زیست، کودک و نوجوان  قابل استفاده می باشد.

استفاده از پاورپوینت برای کارهای گوناگون و متنوعی از جمله استفاده از آن در کلاس های درس برای آموزش دروس بسیار مفید و کاربردی می باشد. با استفاده از پاورپوینت و پروژکشن میتوان سخنرانی های بسیار مفید و مؤثری را ارائه نمود. همچنین پاورپوینت در تفهیم دروس مفید و مؤثر بوده و میزان فهم دانش آموزان را افزایش می دهد.

نرم افزار پاورپوینت از مجموعه نرم افزاری افیس محصول شرکت مایکروسافت است. با پاورپوینت می توانید سمینارها و سخنرانی های خود را ارائه نمایید. شما می توانید محتوای مورد نظرتان را با نرم افزار پاورپوینت, به صور بهتر و زیباتری ارائه کنید. با نرم افزار پاورپوینت می توانید اسلاید ها را طراحی نمایید و آن را با استفاده از پروژکتور نمایش دهید.
در هر اسلاید می توانید از نمودار, جدول, متن, تصاویر و … قرار دهید. می توان متن ها و نوشته هایی را که در هر اسلاید قرار می دهید را ویرایش نموده و به عنوان نمونه فونت و اندازه ی کلمات و یا رنگ آن ها تغییر دهید.
همچنین جدول و نمودارها نیز می توانند در شکل های مختلفی در اسلایدها مورد استفاده قرار گیرند.
پاورپوینت کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد. با استفاده از آن می توانید برای متن یا تصاویری که در اسلایدها وجود دارند انیمیشن های مختلفی قرار دهید و یا صداگذاری کنید.

شاید بپسندید:  دانلود قالب اماده پاور پوینت برای کلاس درس

علاوه بر این می توان برای نمایش هر اسلاید زمان مشخصی قرار داد به عنوان مثلا متناسب با محتوا و یا متن و نمودار جدولی که در اسلایدها وجود دارد برای هر کدام مدت زمان مشخصی را در نظر گرفت تا هر اسلاید متناسب با میزان محتوای خود و در مدت زمان مشخصی نشان داده شود.

اسلایدها در پاور پورینت می توانند به ترتیب نمایش داده شوند. در پاورپوینت هرکدام از اسلایدها می توانند تصویر زمینه هم داشته باشند بنابراین هر اسلاید میتواند دارای متن, نمودار, تصویر و یا جدول باشد. قالبی که در این مطلب تهیه شده است شده است میتواند در هر زمینه ای کاربرد داشته و برای دروس مختلفی در دانشگاه در مدارس مورد استفاده قرار گیرد. یکی از رنگ هایی که باعث نشاط و عدم خستگی می شود رنگ سبز بوده. رنگ سبز جزو رنگ های گرم بوده و می تواند جلوه زیبایی به کار شما ببخشد. این تمپلت را می توانید هم اکنون به صورت رایگان در این مطلب دانلود کرده و برای طرح های زیبایتان مورد استفاده قرار دهید.

حجم این فایل بسیار کم بوده و در حد یک مگابایت می باشد. این قالب برای کارهای پژوهشی نیز مناسب بوده و می تواند طرح زیبایی را به کار پژوهشی شما اضافه نماید.
دانلود قالب پاورپوینت