سخنرانی تصویری استاد عباسی در همایش «بوشهر ۲قرن مقاومت دربرابر استعمار» برای دانلود در این قسمت تهیه شده است

سخنرانی استاد عباسی در همایش «بوشهر ۲قرن مقاومت دربرابر استعمار»

خسارت ۱۱ هزار میلیاردی انگلیس به مردم ایران/ رمز گشایی از تأکید غربی ها بر تعلیق های ۱۰ ساله

دکتر عباسی در همایش بین المللی « بوشهر، ۲ قرن مقاومت» که با حضور بی نظیر مردم استان بوشهر برگزار شد، سخنانی ایراد کرد.

قسمتی از متن سخنرانی در اینجا تهیه شده است.

انقلاب اسلامی ۳۶ سال قبل رخ داد و قرار نیست در حال حاضر ما گورستان برای استعمارگران در خاک خود ایجاد کنیم، اینها مربوط به قبل از انقلاب است.

ما بارها بر سر رژیم صهیونیستی کوبیدیم و قرار نیست با سربازان استعمار و استثمار روبرو شویم، باید یک نگاه تهاجمی تر داشته باشیم و از این زاویه آن را ببینیم.

پروژه جنگ ستارگان در برابر شوروی قرار بود عظیم ترین سپر دفاعی را شکل بدهد و هیچ موشکی از آن عبور نکندف با فروپاشی شوروی این پروژه در فلسطین اشغالی و به اسم گنبد آهنین اجرا شد و قرار بود اسرائیل را حفظ کند، ولی هزاران راکت حماس از آن عبور کرده و بر سر اسرائیلی ها فرود آمدند.

دوستان جوان ما بدانند راکت ۳۳ میلیمتری فجر که در جنگ غزه مورد استفاده قرار گرفت، ذره ای از توان دفاعی ایران است.

در خطبه ۲۷ نهج البلاغه می گوید، ذلیل و خوار خواهد شد کسی که در خانه خود با دشمنش بجنگد، ما هم در خانه خود با دشمن نمی جنگیم.قرار ما این است که شریک غم مردم دنیا باشیم،

نتانیاهو می گوید ایران بر ۴ پایتخت در منطقه سیطره دارد، دمشق، بیروت، صنعا و بغداد، اما اشتباه می کند، ایران بر تمام مراکز کشورهای دنیا سیطره دارد.

داعشی های دست پرورده انگلیسی ها و آمریکایی ها ۲۱ مسیحی قبطی را در کشور لیبی می چینند و ۴ دوربین فیلمبرداری در صحنه است، آیا گروه تروریستی به چنین آرایشی نیاز دارد، به گونه ای ویژه ۲۱ مسیحی قبطی را سر می برند و جای دیگر ژاپنی و .. را سر می برند تا جهان را نسبت به اسلام بدبین کنند.

شاید بپسندید:  دانلود سخنرانی رائفی پور درباره ترفندهای مدیریت زمان؛ قسمت ۵

۱۱۴ انگلیس در ۳۰۰ سال گذشته ۱۱۴ برابر خاک خود را تصرف کرده است. استرالیا، کانادا، نیوزیلند و آمریکا توسط آنها گرفته شد و به نوعی استان های انگلیس هستند.

یک دریادار به نام تاسمانی استرالیا را کشف کرد و تبدیل کرد به زندان جنایتکاران انگلیسی. جنایتکارترین انگلیسی ها به جان مردم استرالیا افتادند و عده ای زیادی از بومی های آنجا را کشتند. جایی به نام نیوزیلند را گرفتند و یک زندان برای گانگسترهای انگلیسی در آنجا ساختند.

بخش اعظمی از ثروت مردم آفریقا را بردند و اروپا را با آن ساختند، رهبری فرمودند غربی ها را روی صندلی متهم حقوق بشر بنشانید و محاکمه کنید. ولی آنها می گویند چرا خانم ها به ورزشگاه نمی روند و ما را ناقض حقوق بشر می دانند.

خسارتی که آمریکا و انگلیس به ما در ۲۰۰ سال گذشته وارد کرده اند را بررسی کردیم. انگلیسی ۱۱ تریلیون دلار به ما خسارت زدند، ۱۱ هزار میلیارد دلار که بخشی از آن به استان بوشهر وارد شده بود.

آمریکا در ۶۰ سال گذشته ۱۴ هزار میلیارد دلار خسارت وارد کرده است. ما باید حقمان را از حلقوم آنها بیرون بکشیم. همه ملت های دنیا باید حقوقشان از این کشورها را محاسبه و از آنها طلب کنند.

آنها با پول های سایر ممالک به اینجا رسیدند. دیگر دوره ورود آنها و جنگ رئیسعلی دلواری گذشته است. نادر مهدوی و یارانش در آب های بین المللی آنها را زمین گیر کردند. این در تاریخ جنگ های دنیا بی سابقه است…