دانلود افزونه مدیریت پروژه در وردپرس
دانلود افزونه مدیریت پروژه در وردپرس

اگر شما قصد دارید تجارتی را راه اندازی نمایید اولین و مهمترین گام سازماندهی قوی هست و این اصلا ربطی به نوع تولید یا صنعت شما ندارد. ابزارهای زیادی برای سازماندهی وجود دارند اما نکته مهم این است که شما بتوانید بهترین آن ها را انتخاب کنید.

امروز قصد داریم بر روی اینکه چطور باید مدیریت پروژه های وردپرس را انجام داد تمرکز داشته باشیم.

آموزش نحوه انجام مدیریت پروژه ها

یکی از راه ها برای اینکه هر پروژه یا برنامه به درستی انجام شود این است که همیشه تقویم خود را چک کنید تا برنامه های پروژه ای خودتان را در جدول مشاهده کنید.

اما این کار بهترین راه نیست. شما می توانید با افزونه sp client document manager زمان های خودتان را پیگیری کنید و این افزونه به اعضا در تیم شما این اجازه را می دهد تا همکاری مؤثرتری داشته باشند و حتی مدیریت قوی به شما کمک می کند تا ارتباط بهترین با افراد بیرون از تیم داشته باشید.

تصمیم گیری در سیستم مدیریت پروژه

ابتدا قبل این که شروع به دانلود این افزونه نماید نیاز است تا به طور جدی دربارهی چیزی که در مدیریت پروژه شما لازم است فکر کنید. میخواهید چه ویژگی هایی داشته باشیم؟ چه چیزهایی رو لازم نداره؟ و خیلی از موارد دیگر که باید همه ی اونها رو لیست کرد.

بعد از اینکه به نتایج درستی رسیدید و توانستید اهداف پروژه را مشخص کنید حالا می توانید افزونه ی sp client document manager را نصب کرده و از آن در بسیاری از پروژه های کاری بهره ببرید

این افزونه به صورت خیلی ساده اسناد و فایل های چند رسانه ای را به هر صورتی که باشند مدیریت می کند. با این ابزار شما می توانید مشتریان، اکانت ها، اسناد شخصی، توزیعات و .. را مدیریت نمایید.
دانلود افزونه مدیریت پروژه در وردپرس

شاید بپسندید:  افزونه کد امنیتی برای قسمت نظرات وردپرس