دانلود افزونه قفل امنیتی وردپرس

دانلود افزونه قفل امنیتی وردپرس
یکی از مهمترین مسائلی که باید داخل وردپرس رعایت شود مسئله امنیت سایت می باشد. مسئله امنیت سایت بسیار مهم بوده و باید بسیار به آن مسئله توجه داشت. یکی از کارهایی که می توان برای امنیت سایت کرد گذاشتن کد امنیتی در قسمت ورود به وردپرس می باشد.

حتما شما هم جزو افرادی هستید که به حرفه ای بودن و پیشرفته بودن سایتتان بسیار اهمیت می دهید. بله! شما می توانید با استفاده از افزونه ای که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم در قسمت کد امنیتی ورود به سایت دکمه ی قرار دهید تا با کشیدن آن به سمت راست قفل سایت را باز کنید.

افزونه هایی دیگری نیز در این زمینه فعالیت دارند ولی افزونه هایی که تصویری ناخوانا ارائه می دهند بسیار آزار دهنده بوده و برای خواندن آن ها و وارد کردن آن برای ورود به وردپرس کار نسبتاً آزار دهنده ای می باشد

 

افزونه ی قفل امنیتی  WP hashcash

با استفاده از این افزونه می توانید به قسمت ورود به وردپرستان دکمه ای به صورت دکمه زیر قرار داده تا با کشیدن آن به سمت راست قفل امنیتی باز شود. با این کار می توانید در وقتتان صرفه جویی کرده و همچنین کار خود را آسان نموده و به راحتی بتوانید هم امنیت سایتتان را حفظ کرده و هم از شر کد امنیتی راحت شوید.

استفاده از کد امنیتی به صورت قفل کشویی نسبت به قفل های امنیتی به صورت تصویر و یا نوشته بسیاز آسان تر و دارای امنیت بیشتر می باشد. همچنین با پیشرفت روزانه تکنولوژی نیاز است تا سایت ها را همراه با تکنولوژی پیشرفته تر کنیم.

این افزونه امنیتی با ظاهر زیبا و شکیل خود صفحه ورود به وردپرس شما را بسیار پیشرفته می نماید.

نصب و راه اندازی این افزونه بسیار آسان بوده و شما می توانید بدون هیچگونه تخصصی آن را نصب و راه اندازی نمایید. در اینجا توضیح مختصری مورد نحوه کار با این افزونه داده شده است.

شاید بپسندید:  دلیل بلند خواندن «بسم الله الرّحمن الرّحیم» در نماز ظهر و عصر چیست؟
آموزش نصب و راه اندازی افزونه امنیتی WP hashcash

بعد از نصب کردن این افزونه و فعال سازی آن از قسمت افزونه های وردپرس وارد بخش تنظیمات این افزونه شوید و از کشوی تنظیمات پیشخوان وردپرس می توانید وارد تنظیمات این افزونه را باز کنید.

همانطور که در این تصویر می بینید به راحتی می توانید با دادن کد امنیتی به این افزونه مثل کپچا امنیتی را برای سایتتان برقرار کنید و از سایتتان در برابر هکرها محافظت نمایید. این افزونه در نوع خود جزو بهترین افزونه های امنیتی وردپرس می باشد.

شما بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود باید با کشیدن قفل به سمت راست وارد پنل خود شوید.

با کشیدن این قفل به سمت چپ رنگ آن سبز شده و به شما اجازه ورود داده می شود.
این افزونه بسیار ظریف علاوه بر کارایی آسان امنیت سایت شما را چند برابر نموده و سایت شما را در برابر هکرها حفظ می کند. امنیت این افزونه نسبت به کپچا بیشتر بوده و برای استفاده از افزونه قفل امنیتی, این افزونه در اولویت می باشد.

 

دانلود افزونه قفل امنیتی وردپرس