دانلود افزونه قدرتمند بکاپ گرفتن از سایت
دانلود افزونه قدرتمند بکاپ گرفتن از سایت

بکاپ گرفتن از سایت جزو لوازم ضروری برای هر وبسایت می باشد. اصولا هر سایتی نتیجه ی ماه ها و یا حتی سال ها زحمت مدیران سایت ها می باشد. با توجه به اینکه هر روزه سرویس دهنده های مختلفی از سایت های شما بکاپ تهیه می کنند اما نیاز است که هر چند وقت خودتان نیز از سایت خود بکاپی تهیه کنید تا احتمال از بین رفتن سایت شما و یا تحریم هاست مشکلی برای سایت شما بوجود نیاورد و احتمال آن به صفر نزدیک شود.

دانلود بهترین افزونه بکاپ گرفتن از وردپرس BackWP up

یکی از بهترین افزونه های بکاپ گرفتن از وردپرس افزونه BackWP up می باشد. شما می توانید با این افزونه حرفه ای و قدرتمند به صورت کاملا اتوماتیک از وب سایت خود بکاپ تهیه کرده و با دادن زمان به برنامه ی این افزونه بکاپ های مشخصی را از وب سایت خود گرفته و از آن ها محافظت نمایید و در صورت بروز هرگونه مشکل خیالتان راحت بوده و از بکاپ تهیه شده استفاده نمایید.

این افزونه با برنامه ریزی حرفه ای خود می توان بهترین افزونه برای گرفتن بکاپ از سایت شما باشد. از جمله مزایای این افزونه رایگان بودن آن می باشد. بسیاری از افزونه ها در این زمینه فعالیت دارند ولی تعدادی زیادی از آن ها دارای لایسنس بوده و برای استفاده از ان ها لازم است تا به صورت دوره ای هزینه را پرداخت نمایید. اما این افزونه حرفه ای به صورت رایگان قابل نصب بر روی وردپرس شما می باشد و بدون داشتن هیچ گونه تخصصی می تواند از آن استفاده نمایید
دانلود افزونه قدرتمند بکاپ گرفتن از سایت

شاید بپسندید:  دانلود افزونه وردپرس ارسال خبرنامه در تلگرام