دانلود افزونه شخصی سازی قسمت مدیریت وردپرس

همانطور که می دانید وردپرس یک سیستم متن باز است و بسیاری از تغییرات را می توان در آن اعمال کرد. امروز قصد داریم افزونه ای را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن تمام وردپرس خود را شخصی سازی نمایید.

افزونه شخصی سازی وردپرس Adminimize

گاهی دوست داریم کاربران سایت ما نسبت به سطح دسترسی خودشان به بعضی از قسمت های سایت دسترسی نداشته باشند. افزونه Adminimize می تواند سطح سترسی کاربران مختلف را به پنل مدیریت وردپرس تغییر دهید و آن را شخصی سازی نمایید.

چیزهایی که می توانید با این افزونه شخصی سازی کنید تقریبا می توان گفت همه چیز است.

با غیر فعال کردن این افزونه تنظیمات آن حذف نمی شود و در ضمن اینکه این تنظیمات را می شود در هر لحظه دوباره تغییر داد. در ضمن اگر سایت های مختلفی دارید و یا دائما سایت های جدیدی ایجاد می کنید این افزونه امکانات مخصوص درون ریزی و برون ریزی دارد که به راحتی می توانید در یک سایت یک بار تنظیمات را انجام دهید و در سایت های مختلف از این تنظیمات استفاده نمایید.

این افزونه در نوع خود بی نظیر است و شما را در شخصی سازی مدیریت وردپرس بسیار کمک می کنم. اگر به دنبال شخصی سازی وردپرستان هستید حتما از این افزونه استفاده نمایید.

این افزونه را دانلود کرده و طبق سلیقه شخصیتان سایت خود را شخصی سازی نمایید. این افزونه کاربردهای زیادی دارد و طبق نیاز افراد مختلف می توانند از آن استفاده نمایند

حجم تقریبی این افزونه حدود ۲۵۰ کیلوبایت می باشد.
دانلود افزونه شخصی سازی قسمت مدیریت وردپرس

شاید بپسندید:  دانلود افزونه hammy 1.5.1 نمایش تصاویر سایت وردپرس در گوشی و تلفن همراه