دانلود افزونه دسترسی به دیتابیس سایت
دانلود افزونه دسترسی به دیتابیس
گاهی اوقات ما احتیاج داریم تا به جداول دیتابیس دسترسی داشته باشیم ولی در داخل پیشخوان وردپرس این امکان وجود ندارد و ما برای دسترسی به جداول دیتابیس نیاز داریم تا وارد هاست خودمان بشویم و به دیتابیس دسترسی داشته باشیم. اما در این مطلب ما قصد داریم تا با معرفی افزونه ای در زمینه دیتابیس کار خود را آسانتر کرده و دسترسی به دیتابیس را راحت تر نماییم و بتوانیم از داخل خود وردپرس به آن دسترسی داشته باشیم.

اگر شما احتیاج به دسترسی به دیتابیس سایتتان هستید ما به شما این افزونه را پیشنهاد می کنیم. این افزونه به شما در صرفه جویی در زمان بسیار کمک می کند تا بدون نیاز به ورود به هاست سایتتان به دیتابیس ها و مقادیر و جداول آن دسترسی سریع داشته باشید.

کار با این افزونه نسبتا آسان بوده و احتیاج به تخصص ندارد و به راحتی می توان با نصب آن نسبت به ایجاد تغییرات و ادیت کردن در جداول دیتابیس اقدام نمود.

افزونه ی  WP dbMyadmin

افزونه ای که در زمینه دسترسی به دیتابیس بسیار حرفه ای عمل می کند و به شما امکانات بی نظیری ارائه می دهد افزونه WordPress dbMyadmin می باشد. با این افزونه خیال شما راحت هست و دیگر احتیاجی نیست تا برای دسترسی به دیتابیس سایت خود وقت زیادی صرف کرده و وارد سی پنل یا دایرکت ادمین سایتتان شوید تا به دیتابیس دسترسی داشته باشید.

این افزونه به راحتی بر روی وردپرس شما نصب می شود و سرعت سایت شما را کاهش نمی دهد و باعث اختلال در سایت شما نمی شود.

یا این افزونه می توانید سطح دسترسی خود را در داخل پیشخوان ورپرس افزایش دهید و به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید. این افزونه در نوع خود دارای ویژگی های بی نظیری می باشد.

از جمله ویژگی های این افزونه می توان به مورد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به جداول و مقادیر دیتابیس بدون ورود به cpanel
شاید بپسندید:  دانلود افزونه نصب دسته جمعی افزونه های وردپرس

– بدون ورود به Cpanel می توانید جداول و مقادیر رو مشاهده کنید.

 

کار با این افزونه نسبتا آسان بوده و نیازی توضیحات اضافی نمی باشد. به طور مختصر می توان کار با این افزونه را به این صورت بیان کرد:

آموزش کار با افزونه دسترسی به دیتابیس از طریق پیشخوان وردپرس:

ابتدا افزونه WP dbMyadmin را نصب نمایید. برای نصب این افزونه می توانید با جستجو در قسمت افزونه ها آن را بیابید و نصب کنید و یا اینکه آن را دانلود و سپس بارگذاری نمایید.

سپس گزینه WP dbMyadmin به سایدبار پیشخوان سایت شما افزوده می شود. وارد این قسمت شوید و تنظیمات دلخواه و دسترسی های مختلف را انجام دهید و از کار با این افزونه لذت ببرید.

پس از نصب این افزونه با وارد شدن به آن به راحتی می توانید به جداول و مقادیر دیتابیس سایتتان دسترسی داشته باشید. فرقی نیست که دیتابیس شما بر روی کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل باشد, این افزونه کار خود را خوبی انجام می دهد و در فعالیت های شما سرعت می بخشد و از هدر رفتن وقت شما جلوگیری می کند.
دانلود افزونه دسترسی به دیتابیس