دانلود افزونه بک آپ گیری خودکار از وردپرس
دانلود افزونه بک آپ گیری خودکار از وردپرس
یکی از مهمترین دغدغه های مدیران وب سایت ها پایداری سایت و محافظت کردن از قسمت های مختلف سایت می باشد. به همین خاطر با هزینه های زیادی به گرفتن بکاپ می پردازند. برای گرفتن بک آپ از دیتابیس نیازی به هزینه کردن نیست. شما می توانید با افزونه ای که ما امروز به شما معرفی می کنیم به راحتی به صورت ساعتی، روزانه، یا هفتگی یا ماهیانه بک آپ تهیه کنید و در هاست و یا کامپیوتر و یا در ایمیل خود ذخیره نموده و در زمان لازم از آن ها استفاده نمایید.

افزونه بکاپ خورد کار از سایت wp db backup

از افزونه یکی از بهترین و شناخته ترین افزونه های بکاپ گیری یا گرفتن نسخه پشتیبان از سایت که به شما کمک می کند تا هر جدولی از دیتابیس که خواستید بکاپ تهیه کنید و برای بهینه استفاده کردن به صندوق پستی خود ارسال کنید.

افزونه های متنوعی برای گرفتن بکاپ از وردپرس در اینترنت موجود می باشد اما افزونه wp db backup در نوع خود بی نظیر است و دارای امکانات فراوان و بی نظیری جهت گرفتن بکاپ به صورت خودکار می باشد. این افزونه به صورت خودکار در ساعاتی که شما تعیین می کنید از سایت شما بکاپ تهیه می کند.

برخی افزونه های بکاپ به صورت دستی از سایت شما بکاپ تهیه می کنند ولی این افزونه  بدون این که شما کاری انجام دهید و فقط با تعیین کردن زمان دلخواه شما در آن زمان بکاپی از سایت شما تهیه کرده و به ایمیل شما ارسال می نماید.

حجم این افزونه بسیار اندک و در حدود ۱۷۰ کیلوبایت می باشد و هیچ فشاری زیادی بر روی سرور شما ایجاد نمی کند. این افزونه را دانلود کرده و از استفاده کردن از آن لذت ببرید.
دانلود افزونه بک آپ گیری خودکار از وردپرس

شاید بپسندید:  دانلود افزونه آپلود عکس در نظرات وردپرس comment images 1.23.1