افزونه جلوگیری از کپی شدن مطالب سایت
افزونه جلوگیری از کپی شدن مطالب سایت
روزانه تعداد زیادی سایت خبرخوان ساخته شده و از سایت شما سوء استفاده می کنند و رتبه سئو سایت شما را کاهش می دهند. با استفاده از افزونه ای که امروز قصد معرفی کردن آن را داریم با استفاده از ان می توانید جلوی کپی شدن سایت شما در سایت های خبرخوان را گرفت و سئوی سایت و بازدید کننده سایت را افزایش داد.

افزونه جلوگیری از کپی شدن مطالب سایت در سایت های خبرخوان iframecatcher

توضیحات درباره افزونه

سایت هایی در اینترنت وجود دارند و روزانه بر تعداد آن ها افزوده می شود که این سایت ها تنها و تنها کار کپی کردن مطالب سایت های دیگر را برعهده می گیرند و هیچ مطلبی از خودشان ندارند. این سایت ها با این کارشان ضررها و ضربه هایی به سایت های دیگر وارد می کنند به طوری که هم از مطالب سایت شما استفاده می کنند و هیچ گونه ارجاعی به مطالب سایت شما نمی دهند و حتی مطالب آن ها به دلیل کپی کردن همزمان مطالب از چند سایت سریعتر در گوگل ایندکس می شود و امکان این وجود دارد که گوگل مطالب سایت شما را اسپم تشخیص دهد.

به هر حال کار این افزونه این است که وقتی آی فریمی از سایت مورد نظر به سایت شما باز میشود، این افزونه آن آی فریم را شکسته و اجازه نمی دهد از منابع شما استفاده شود و مطالب شما را در سایت دیگر کپی نمی شود، و رتبه ی سایت شما حفظ شده و بازدیدکننده واقعی ساییتان افزایش می یابد.

ویژگی های افزونه

۱- شکستن آی فریم سایت های خبرخوان

۲- جلوگیری از از بین رفتن منابع مثل پهنای باند
افزونه جلوگیری از کپی شدن مطالب سایت

شاید بپسندید:  آموزش رفع خطای ۴۰۴ وردپرس