افزونه افزودن مطلب به علاقه مندی ها
افزونه افزودن مطلب به علاقه مندی ها در ورپرسبسیاری از سایت ها دارای مطالب متنوع و بسیار زیادی می باشند و هر کدام از آن مطالب مورد علاقه گروه خاصی از کاربران شما می باشد. در نتیجه برای حرفه ای کردن و جذاب کردن سایتتان نیاز به افزونه ای خواهید داشت تا با استفاده از آن به کاربران خود اجازه افزودن مطالب به لیست علاقه مندی ها را بدهید.

شاید سایت شما هم جزو آن دسته از وبسایت هایی باشد که مطالب زیادی را در خود جای داده است و کاربران برای پیدا کردن مطالب مورد نظرشان زمان خیلی زیادی احتیاج دارند و البته دوست دارند تا مطالب مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. بهترین راه کار استفاده از افزونه ای است که امروز به شما معرفی می کنیم:

افزونه WP Favorite Posts

این افزونه ساده و جالب به شما کمک می کند تا بتوانید در سایت وردپرسی خود با گذاشتن یک کد ساده در قالب و یا در هر مکان از نوشته ای که قصد انتشار آن را دارید، امکان مورد علاقه کردن مطالب را فراهم کنید و به کاربرانتان این اجازه را بدهید تا با اضافه کردن مطالب مورد نظرشان آن را به لیست علاقه مندی ها اضافه نمایند و آن ها را به صورت جداگانه در صفحه ای دیگر نمایش دهند و کار این افزونه این است که لیست مطالب مورد علاقه مخاطباتان را برایشان در صفحه دیگر نمایش دهد.

طرز کار با این افزونه بسیار راحت و آسان می باشد. بعد از نصب افزونه کافیست تا حلقه زیر را در مکان مورد نظر نوشته هایتان اضافه نمایید.

آموزش کار با افزونه افزودن مطلب به علاقه مندی ها در ورپرس:

با قرار دادن این حلقه در قالب وردپرس یا در هر پست و نوشته می توانید گزینه افزودن به علاقه مندی ها را به قسمت دلخواه خود اضافه نمایید.

شاید بپسندید:  دانلود افزونه نمایش درختی موضوعات در وردپرس

<?php if (function_exists(‘wpfp_link’)) { wpfp_link(); } ?>

این کد را می توانید در قالب خود و یا در مکان مورد نظر در هر نوشته قرار دهید. و با استفاده از کد زیر مطالب محبوب را نمایش دهید.

[wpfp-link]

حالا فقط کافی است برای کار مکانی را قرار دهید تا مطالبی که جزو علاقه مندی های مخاطبانتان است رو نمایش بدهد. یک برگه بسازید و کد زیر را داخل آن قرار دهید

{{wp-favorite-posts}}

با قرار دادن این کد در داخل صفحه یا برگه مورد نظرتان مطالب مورد علاقه هر فرد برای او در همان صفحه قابل نمایش می باشد و می تواند با اضافه کردن مطالب به لیست علاقه مندی ها آن ها را بدون هیچ مزاحمت و در زمان اندک در صفحه ای جداگانه مشاهده کند.

برای برگه مورد نظر اسم علاقه مندی ها را انتخاب کنید تا بازدید کننده متوجه این موضوع شده و در صورت دلخواه هر وقت وارد سایت شما شد از آن قسمت استفاده نماید.
افزونه افزودن مطلب به علاقه مندی ها در ورپرس