دانلود افزونه ارسال ایمیل عضویت کاربران وردپرس
افزونه ارسال ایمیل عضویت کاربران وردپرس
اگر شما یک وبسایت پربازدید دارید که روزانه کاربران زیادی در سایت شما ثبت نام می کنند مطمئنا به افزونه ای که امروز قصد معرفی کردن آن را داریم احتیاج پیدا می کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید ساختار ایمیلی که برای عضویت کاربران ارسال می شود را به صورت دلخواه خود در آورید و ایمیل بسیار زیبایی را برای کاربران تازه عضو شده سایت خود ارسال نمایید.

آیا شما هم از قالب ایمیل هایی که از طرف سایت برای کاربران ارسال می شود ناراضی هستید. پس با ما همراه باشید تا افزونه ای بسیار حرفه ای را به شما معرفی کنیم:

افزونه  WP Better Emails:

افزونه WP Better Emails به کاربران وردپرس امکان ایجاد قالبی برای ایمیل های ارسالی از سمت را سایت را می دهد. شما می توانید خودتان این ایمیل ها را سازماندهی کرده و شخصی سازی نمایید.

آموزش افزونه WP Better Emails:

  • این افزونه را دانلود و نصب نمایید
  • پس از فعال سازی گزینه ای با عنوان تنظیمات در همان صفحه ی افزونه و در پایین نام افزونه ی فعال شده می بینید که می توانید به آن مراجعه نمایید
  • تنظیمات مربوط به فرستنده از قبیل نام، ایمیل، قالب اچ تی ام ال را تنظیم نمایید.
  • در پایین این بخش قسمتی برای ساخت قالب مورد نظر است که در حال حاضر از قالب پیش فرض استفاده می کند.
  • قالب متن ساده قالبی است که برای بخش نوشته ی اصلی شما از آن استفاده می شود.
  • شما هر تغییری که در قسمت قالب ایمیل می دهید برای شخصی سازی بر روی گزینه اچ تی ام ال کلیک کنید تا تغییرات فونت و سایر تغییراتی که میخواهید را اعمال کنید.

اگر برای شما مهم است ایمیل هایی که از سمت سایت برای اطلاع رسانی به کاربران منتشر می شود با ساختار اچ تی ام ال معمولی و به هم ریخته ارسال نشود می توانید از افزونه هایی در وردپرس برای درست کردن ساختارهای دلخواه استفاده نمایید.
افزونه ارسال ایمیل عضویت کاربران وردپرس

شاید بپسندید:  آموزش رفع خطای ۴۰۴ وردپرس